• Programok
  • Beszámolók
  • Rendezvények
  • Adomány átadás Kárpátalján

Adomány átadás Kárpátalján

A Kárpátaljai osztálykirándulás alatt Tiszacsomára is ellátogattunk. Átadtuk az iskolánk által küldött pénzadományt. Az iskola nem volt a legjobb állapotban, meglátszott rajta, hogy nehéz a boldogulás most Kárpátalján. Ennek ellenére

rendkívül barátságos környezetben fogadott minket az igazgató úr és három tanárnő. Röviden elmesélték az iskola történetét és működését, majd megvendégeltek minket. Nagyon örültek nekünk, és látszott, hogy mennyire sokat készültek a látogatásunkra, és mekkora örömmel vártak minket. Rendkívül hálásak voltak a pénzadományért és az osztályunk ajándékaiért, és mi is hálásak lehetünk nekik a kedves vendéglátásért. Köszönjük!
Árgyel Anna és Gunda Eszter 9. A

Last modified on Tuesday, 15 May 2018 15:11