Iskolaszer gyűjtés rászoruló gyerekeknek

Segítsük a rászoruló családokban az iskolakezdést! Június 13-ig hozhattok mindenféle iskolaszert, füzetet, tolltartót, táskát tornazsákot, ceruzát, vonalzót, körzőt, zsírkrétát, színes ceruzát, rajzeszközöket, filctoll készletet, bármit, amivel segíthetjük a szegényebb gyerekek iskolakezdését! A Magyar Máltai Szeretetszolgálat gondoskodik róla, hogy adományaitok eljussanak azokhoz, akiknek valóban szüksége van rá. Szemerszki Zsuzsa tanárnő levele: Kedves Szülők! A jubileumi év...

kapcsán hittan munkacsoportunk második akciója a Magyar Máltai Szeretetszolgálattal való együttműködés. Ennek keretében írószereket gyűjtünk. Az év utolsó hetében a családok bizonyára döntenek a táskák, tolltartók, füzetek, írószerek szelektálásáról. Mi örömmel várjuk a még használható, de otthon feleslegessé váló ilyen jellegű tárgyaikat. Ezek leadhatóak a hittant tanító kollégáknak, vagy az osztályfőnököknek is.
Az összegyűjtött tanszereket a Szeretetszolgálat munkatársai célzottan fogják szétosztani rászoruló gyermekek között.

Együttműködésüket és segítségüket nevükben köszönöm!
Miskolc, 2019. június 05.
Tisztelettel:

Szemerszki Mihályné hittan munkacsoport-vezető

"Akinek szívében Isten lakozik, mennyországot hord magában."
Szent Ignác

Last modified on Wednesday, 05 June 2019 11:22