Nagyon menő lett a MAGIS újság, ki ne hagyd! - Az évnyitón majd megveheted!

Melyik tanárunk fókusztevékenysége a sziklamászás? Ki Ödön és Gáspár Németh Anna tanárnő életében? Mit tanult Ferenc atya a diákoktól? Hol tenyész a Ricci-birka? Mi a 9.c túlélési stratégiája? Ki állt szóba legelőször Zoli atyával a gumiudvaron? És mit kérdezett? Mi Melinda néni kedvence a menzán? Kik álltak át a sötét oldalra? Miért nem akarták odaadni az óvónénik Varga Péter tanár úrnak a saját gyerekeit? Mindezt és még sok érdekes dolgot megtudhatsz a MAGIS újság jubileumi számából. Bátor újságírók, menő riportalanyok. Izgi kérdések, meglepő válaszok. Ki ne hagyd! Az évnyitón megvásárolható 500 Ft-ért. Remek évkezdő olvasmány. Bejövő, új évfolyamainknak és szüleiknek különös szeretettel ajánljuk!

Last modified on Tuesday, 25 June 2019 09:38