• Programok
  • Hírek
  • Aktuális hírek
  • 6. ÉS 8. ÉVFOLYAMOSOK, FIGYELEM! ORSZÁGOS IDEGEN NYELVI MÉRÉS

6. ÉS 8. ÉVFOLYAMOSOK, FIGYELEM! ORSZÁGOS IDEGEN NYELVI MÉRÉS

2018. május 16-án, szerdán a 6. és 8. évfolyam tanulói részt vesznek az országos idegen nyelvi mérésben. Ezen a napon a 6. évfolyamos tanulók számára a mérés 8 órakor kezdődik, míg a 8. évfolyamos tanulók számára a mérés 10 órakor

kezdődik. A mérés során 2*30 perces tesztet írnak (olvasott szöveg értése és hallott szöveg értése). A felmérésben használt tesztek a felmérés befejezéséig titkosak, tehát nem ismerhetik meg az érintettek (tanárok, iskolavezetés, szülő) sem. A felmérés után azonban az érdeklődők megtekinthetik a felmérés anyagait. A mérés napján a tanulók saját nevükre szóló Névkártyát kapnak, amelyen szerepel a tanuló mérési azonosítója. Kérjük, hogy a Névkártyákat őrizzék meg az eredmények megtekintéséhez! Segítségüket köszönjük.

Last modified on Monday, 14 May 2018 13:52