Tanévkezdő Veni Sancte és becsengetés – hálaadással kezdjük az új tanévet

Kedves Diákjaink! Szeptember 2-án, vasárnap 17:00 órakor kezdjük a tanévet, hálaadó szentmisével mindazért a sok jóért, amit Istentől kaptunk. Ünnepélyesen fogadjuk új diákjainkat, új tanárainkat. Megáldjuk a felújított gumiudvart és a tornacsarnokot. Kérjük, jöjjetek egyenruhában, és figyeljétek az időjárás előrejelzést. Ne feledjétek, nincs rossz idő, csak nem megfelelő ruházat! Első tanítási nap szeptember 3-án, hétfőn, gyülekező 7:30-kor, becsengetés 8:00 órakor. Isten áldását kívánjuk a készülődésre és az új tanévre!

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jezsu/public_html/gimnazium/templates/wt_edu_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 249
Last modified on Friday, 31 August 2018 11:22