Karácsonyi „Adni öröm” akció 2018.

Kérjük a kedves szülőket és barátainkat, vegyenek részt az az „Adni öröm” akcióban, és vásároljanak december 13-tól 18-ig a Fényi Gyula téri SPAR áruházban, és a Klapka utcai SPAR-ban, ahol diákjaink vállalnak önkéntes szolgálatot. A vásárlóknak lehetőségük van tartós élelmiszereket (lisztet, cukrot, olajat, tésztát, konzervet, édességet stb) adományozni, melyet diákjaink vesznek majd át. Az élelmiszergyűjtő akció a magányos és elesett idősek, illetve egyéb szociálisan rászoruló csoportok támogatását célozza, az adományokból a rászorultak részére egységcsomagokat készítünk. Az „Adni öröm” akció a Magyar...

Máltai Szeretetszolgálat leghosszabb múltra visszatekintő, legtöbb önkéntest megmozgató, az egész országra kiterjedő adománygyűjtő akciója. Idén 22. alkalommal rendezi meg az adománygyűjtést a SPAR-csoport mintegy 160 üzletében december 13. és 18. között, mintegy kétezer önkéntes munkatárssal. Az adományok átadását a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Avasi csoportja szervezi.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jezsu/public_html/gimnazium/templates/wt_edu_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 249
Last modified on Sunday, 16 December 2018 21:40