• TÁBOROK
  • Művészeti tábor

Rajzosok figyelem! Kreatív tábor az iskolában 5-12. évfolyamosoknak

Időpont: június 17-21-ig, minden nap 8.00-16.00/17.00-ig. Hagyományos és újfajta képzőművészeti, iparművészeti és kézműves technikák! Étkezés: tízórai, ebéd, uzsonna igény szerint kérhető. Testvér-kedvezmény! Érdeklődni Kóródy Judit tanárnőnél a...

06-70-205-78-30-as telefonszámon, e-mailben: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., Facebook messengeren: Judit Art
Kicsiktől nagyokig bárki jöhet, lehet hozni testvéreket, barátokat, barátnőket, ismerősöket.
- Gyakorolhatod a hagyományos képzőművészeti technikákat: festés, grafika, agyagozás.
- Megismerkedhetsz iparművészeti és kézműves technikákkal:
- fonalgrafika
- kosárfonás
- nemezelés
- gyertyaöntés
- ékszerkészítés
- szövés-fonás
- bábkészítés
- stb.
A táborba türelmes, kitartó, órákig pepecselni és ülni képes, alkotni, kreatívkodni szerető diákokat várunk, az izgő-mozgókák inkább más táborokat keressenek.

Last modified on Friday, 07 June 2019 12:16