RAJZ TÁBOR - augusztus 13 - 17. Featured

5 -12. évfolyamos diákok számára. Grafika, akvarell, agyagozás, kollázs, szövés-fonás, graffiti, gyertyaöntés, „szlájmozás”, ékszerkészítés, arcfestés, hennázás, kosárfonás, scrapbook technika, mindenféle ipar-és képzőművészeti technikák...Ha szeretsz „kreatívkodni”, különböző képző-és iparművészeti technikákat kipróbálni, saját terveidet megvalósítani, hasznosan eltölteni a nyári szünetet, várunk szeretettel! Jelentkezés: KÓRÓDY JUDIT tanárnőnél. 2018. augusztus 13. (hétfő) - augusztus 17. (péntek)  - MÉG VAN HELY, LEHET JELENTKEZNI! Testvér-kedvezmény!

Kóródy Judit
személyesen
telefonon 06/70/2057830
e-mailen: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
privát üzenetben Facebookon: Art Judit

Last modified on Thursday, 05 July 2018 12:48