Nyáreleji német nyelvi tábor

Július 19 és 23 között német nyelvi tábort szerveztünk a Jezsuban. Elsődleges célunk a B2-es nyelvvizsga elősegítése volt, de mivel kisebbek is jelentkeztek, B1-es csoportot is indítottunk. Nagy örömünkre 22 diákunk nem rohant hanyatt-homlok nyaralni, hanem egy hétig még velünk németezett. A résztvevők hétfőtől péntekig 4x45 percben, jó hangulatú foglalkozásokon megismerhették a különböző nyelvvizsgák feladat típusait ill. bővíthették szókincsüket. Szervezők: Koseczki Nóra és Szabó Dalma tanárnők. Anyanyelvi segítő: David Blüm, aki önkéntes szolgálatot végzett ebben a tanévben iskolánkban. Köszönjük munkájukat!

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jezsu/public_html/gimnazium/templates/wt_edu_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 249
Last modified on Wednesday, 05 July 2017 10:43