• Fejlesztések
  • Felvételizőknek
  • A 9. osztályba jelentkezők ideiglenes felvételi sorrendje

A 9. osztályba jelentkezők ideiglenes felvételi sorrendje

 Kedves Felvételiző Diákok! Kedves Szülők! Túljutottunk a felvételi megmérettetésén, immár az eredmények és a jelentkezések alapján egy ideiglenes sorrendet teszünk közzé. Az IDE KATTINTVA ELÉRHETŐ SORREND (a négy évfolyamos gimnáziumi képzésre jelentkező diákok ideiglenes felvételi sorrendje) tartalmazza a tanulói azonosítót (jeligét) azokon a tanulmányi területeken, amelyeket jelentkezéskor megjelöltek és eljuttattak a Felvételi Központba. Az ideiglenes sorrend meghatározása a központi írásbeli eredmény, a hozott pont és a szóbelin szerzett összesített eredmény alapján történt. Felhívjuk a figyelmet, hogy a sorrend tájékoztató jellegű. A tanulói adatlapok március 19-20-i módosításának lehetősége miatt a sorrend változhat.

Last modified on Wednesday, 11 March 2020 13:33