• Fejlesztések
  • Felvételizőknek

A nyolcévfolyamos (5. osztály) gimnáziumi képzésre jelentkezők ideiglenes felvételi sorrendje

Kedves Felvételiző Diákok! Kedves Szülők!
Túljutottunk a felvételi megmérettetésén, immár az eredmények és a jelentkezések alapján egy ideiglenes sorrendet teszünk közzé. A nyolcévfolyamos képzésre jelentkezők ideiglenes sorrendje IDE KATTINTVA megtekinthető, tartalmazza a tanulói azonosítót (jeligét) azokon a tanulmányi területeken, amelyeket jelentkezéskor megjelöltek és eljuttattak a Felvételi Központba. Az ideiglenes sorrend meghatározása a központi írásbeli eredmény, a hozott pont és a szóbelin szerzett összesített eredmény alapján történt. Felhívjuk a figyelmet, hogy a sorrend tájékoztató jellegű. A tanulói adatlapok március 21-22-i módosításának lehetősége miatt a sorrend változhat.

Last modified on Monday, 12 March 2018 13:30