Történelem tanár választás

Kedves Szülők, 9. évfolyamos Diákok! A mai napon (2018.09.04.) 18:00 órától lehet választani történelem tanárt az alábbi elérhetőségen: http://jezsu.hu/online/tortenelem/. A választási felület 18:00-kor nyílik meg. Kérjük ekkor frissítsétek az oldalt. Rögtön oktatási azonosító beírásával tudtok eljutni arra a felületre, ahol kivalszthatók az adott évfolyamon (9. évfolyam) tanító tanárok.Válassz tanárt. Ha már betelt a létszám, akkor a következőt olvashatod: "Már betelt ennél a tanárnál a létszám. Jelentkezz máshoz!" Kérjük, újra azonosítsd magad az oktatási azonosítóval és válassz másik tanárt. Ekkor már csak azok jelennek meg, akiknél még van hely. Ne feledd, nincs rossz választás!

Last modified on Tuesday, 04 September 2018 21:10
More in this category: « Munkatársaink