Advent 4. vasárnapja

A Facebookra az egyik öregdiákunk tett fel egy Krisztus- ikont a következő felirattal: Mondtam volna, hogy vásárlással ünnepeljétek születésem napját? Engem nagyon elgondolkodtatott ez a mondat. Karácsonyra, tisztelet a kivételnek, nem Jézusnak készítünk meglepetést, hanem családtagjainknak, barátainknak. És ez még nem is lenne baj. De mi lesz az igazi ünnepelttel? Ha valakit a születésnapján fel akarunk köszönteni, igyekszünk olyat adni neki, amivel valóban örömet tudunk szerezni. Te már töprengtél azon, mi lenne tőled Jézus számára a legszebb ajándék? Advent utolsó hetében, a várakozás csöndes perceiben ülj le, kérdezd meg Jézustól, hogy mit kér tőled, mi lenne számára a legbecsesebb ajándék! A szíved mélyén egészen biztosan meg fogod hallani a válaszát. Ha a kérését teljesíteni fogod, igazán áldott, boldog karácsonyi ünneped lesz!

Last modified on Tuesday, 24 December 2019 10:30