A Szentírás

Szeretsz levelet kapni? Tudom, manapság már nem a postás hozza, de email-t, sms-t gyakran olvasunk. Ez az egyik leghatékonyabb módja annak, hogy tartani tudjuk a kapcsolatot a távol lévő szeretteinkkel. Isten is gondoskodott arról, hogy nap mint nap olvasni tudjuk az Ő szavát/igéjét. A Szentírás Isten szerelmes levele hozzánk. Aki komolyan veszi a hitét, a kereszténységét, rendszeresen kezébe veszi a Bibliát, olvassa, és megpróbál aszerint élni.
Kezdd el! Ezen a héten minden este olvass el legalább egy bekezdést! Akár az okostelefonodon is hozzáférhetsz itt: Evangelium minden nap. A napi evangélium és ...

 elmélkedés szövege EZEN A LINKEN hallgatható meg.

„A Szentírásban az Egyház szüntelenül megtalálja táplálékát és erejét, nem csupán emberi szót, hanem ami valójában: ISTEN Igéjét kapja benne. A szent könyvekben ugyanis a Mennyei Atya állandóan elébe jön fiainak, és beszélget velük.”(Katolikus Egyház Katekizmusa 104.)

Last modified on Sunday, 30 September 2018 20:35