• Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • Alapítvány
  • BEHARANGOZÓ: ALAPÍTVÁNYI JUNIÁLIS, 2018. június 1.

BEHARANGOZÓ: ALAPÍTVÁNYI JUNIÁLIS, 2018. június 1.

Tisztelt Szülők, Partnereink és Támogatóink! Szeretettel hívjuk Gimnáziumunk évzáró, ALAPÍTVÁNYI JUNIÁLISÁRA 2018. június 1. péntekre.  Baráti együttlétünk elsődleges célja

a kötetlen találkozás a szülőkkel, jótevőkkel és az öregdiákokkal. Már kora délutántól folyamatosan várjuk az érdeklődőket. Az udvaron az osztályok kézműves műhelyeket, vásáros asztalokat állítanak fel, ahol a diákok saját készítésű dolgokat árusítanak. Több helyszínen sportbemutatókat láthatnak és próbálhatnak ki. A vacsorát kísérő műsorszámok bepillantást engednek az év folyamán történtekbe.

Az esti program a szülők, az iskolában együtt dolgozó tanárok és munkatársak számára kínál művelődési, találkozási, ismerkedési, szórakozási lehetőségeket. Sütemény felajánlásokat szívesen fogadunk, a felajánlott süteményekkel be lehet nevezni a Szülői Közösség által szervezett SÜTI-versenyre.

Last modified on Saturday, 19 May 2018 16:09