Loyola Étterem

  • Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • Loyola étterem
  • Tízórai és uzsonna szeptemberben - otthonról

Tízórai és uzsonna szeptemberben - otthonról

Kedves Szülők! A járványhelyzet miatt szeptember hónapban nem tudunk tízórait és uzsonnát biztosítani a bejáró diákoknak, ők csak ebédet fognak kapni az iskolában. A már megrendelt tízóraikat és uzsonnákat nem szükséges lemondani, központilag töröljük a rendszerből. Kérjük a kedves szülőket, hogy higiénikus csomagolásban otthonról biztosítsanak gyermekeiknek tízórait és uzsonnát, továbbá névvel ellátott ivópalackban inni valót. A kollégisták számára továbbra is biztosítjuk a napi öt étkezést.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jezsu/public_html/gimnazium/templates/wt_edu_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 249
Last modified on Sunday, 30 August 2020 14:30