Loyola Étterem

  • Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • Loyola étterem
  • Probléma a menza rendeléssel? Itt a segítség!

Probléma a menza rendeléssel? Itt a segítség!

Kedves Szülők, Diákok, Kollégák! Az új menza programban többeknél felmerült a probléma, hogy úgy gondolták, van rendelésük, de a rendszer szerint nem történt meg a rendelés. Ennek az oka: nem végezték el a rendelés valamennyi lépését. Kérjük, figyelmesen olvassák el ezt a 4 lépéses rendelési/lemondási segédletet, és a továbbiakban ennek megfelelően járjanak el mind a rendelés, mind a lemondás esetén. Még ma ellenőrizze mindenki a leadott rendeléseit, hogy kék-e a kis négyzet.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jezsu/public_html/gimnazium/templates/wt_edu_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 249
Last modified on Tuesday, 01 September 2020 13:23