Loyola Étterem

• Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • Loyola étterem

Módosult az étkezés lemondásának határideje

Kedves Szülők, Diákok, Kollégák! Kérjük a járványhelyzet miatt karanténba vonuló, illetve karanténból visszatérő tanulókat és kollégákat, hogy fokozottan figyeljenek az időben történő étkezés rendelésre és lemondásra.
1. Karanténba vonulás esetén az étkezés lemondása, illetve karanténból visszatérés esetén az étkezés megrendelése...

mindenkinek saját felelőssége. A gazdasági iroda dolgozóinak nem áll módjukban a diákok helyett elvégezni a rendeléseket és lemondásokat.
2. Kérjük, egész hónapra előre rendeljék meg az étkezést, hogy szükség esetén csak a lemondásra kelljen figyelniük. Jelenleg október 22-ig látható az étlap.
3. Az étkezés lemondás határidejét módosítottuk: 2020. szeptember 23-tól Az aznapi étkezés lemondásának határideje minden reggel 8 óra.
Köszönjük, hogy a fentiek tudomásul vételével és betartásával segítik munkánkat!
Köszönettel: A Gazdasági iroda dolgozói

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jezsu/public_html/gimnazium/templates/wt_edu_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 249
Last modified on Wednesday, 23 September 2020 15:31