Loyola Étterem

  • Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • Loyola étterem
  • Felső tagozatosok! - Étkezés lemondása

Felső tagozatosok! - Étkezés lemondása

Kedves Felsősök (9-12. évfolyamosok)! A rendelkezések értelmében szerdától tantermen kívüli digitális oktatás kezdődik a számotokra. A Loyola Étterem továbbra is működik, a kapacitását ki lehet használni, amennyiben meg tudjátok oldani az ebéd átvételét. Kérjük, amennyiben nem tudtok bejönni átvenni az ebédet, még ma mondjátok le az étkezés megrendelést, ugyanis a gazdasági iroda dolgozói ezt nem tudják helyettetek megtenni. Segítsük egymás munkáját! Jó tanulást kívánunk, maradjatok egészségesek!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jezsu/public_html/gimnazium/templates/wt_edu_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 249