• Iskolánkról
  • Szülői közösség
Wednesday, 05 December 2018 11:04

Szülők Akadémiája II. - pályaorientáció

Pályaorientáció a Jezsuita Gimnáziumban - Soltész Ágnes tanárnő előadása a közösségi nap keretében. Időpont: 2018. december 8. 11:00 óra. Helyszín: Loyolai Szent Ignác kápolna (Fiúkollégium)

Influenszer, app, sznepcset, csetbot, tiktok, viszkokfruzsi, barni, nosika...?! Kik és mik ezek, és miért kellene nekem tudnom róluk? Nem elég nekem a Facebook? Hát... a gyerekek már nem is nagyon facebookoznak, és nekünk azért érdemes megismerkednünk a fenti, furcsanevűekkel, mert lehet, hogy ciberbulli, adathalász, ciberzaklató vagy még rosszabb... De nemcsak erről van szó. Az is jó lenne, ha...

Last modified on Tuesday, 04 December 2018 10:37
Wednesday, 21 November 2018 16:50

SZÜLŐK AKADÉMIÁJA I. – MEGHÍVÓ

Kedves Szülők! Szeretettel várjuk Önöket a Szülők Akadémiája idei első rendezvényére: A „Z-GENERÁCIÓ” KONFLIKTUSKEZELÉSE AZ ONLINE ÉS AZ OFFLINE TÉRBEN
Interaktív előadás. Vezeti: Majó Márk szociálpedagógus, Időpont: November 28. szerda, 17:00-18:30. Helyszín: Biológia előadó
Köszönjük, hogy 128-an kitöltötték online kérdőívünket. A Szülők Akadémiája rendezvénysorozat tematikáját az Önök felvetései alapján állítottuk össze.

Last modified on Friday, 23 November 2018 15:57