• Pedagógia
  • Jezsuita pedagógia
  • Művészeti oktatás

„Mondhattátok volna, hogy díszelőadás lesz, nem nyilvános főpróba!” – így duzzogott az egyik tanár úr a színészeknek, miután Március 7-én megtelt a Művészetek Háza. A Maszat-hegy a bejárati ajtónál kezdődött, vagy inkább a színpad tágult ki a nézőközönség leghátsó soráig… a közönség együtt élt a színpaddal, a vége felé szinte már túlságosan is, különösen, amikor az egyik osztály szurkolni kezdett.

Last modified on Friday, 10 March 2017 13:57

Remek szerdai napot töltött közösen a 11. évfolyam művészettörténet csoportja február 15-én...

Last modified on Friday, 03 March 2017 11:13

A Vizuális kultúra OKTV-n két 11. B osztályos diákunk indult az idén: Csapó Dóra és Mádli Boglárka. Két kiváló rajzosunk alkotásait évek óta gyönyörködve csodálja diák és tanár. Vincze Judit tanárnő ismerteti a verseny témáját és a diákok alkotásait, Mádli Boglárka saját művéről beszél:

Last modified on Thursday, 02 March 2017 09:47