• Pedagógia
  • Jezsuita pedagógia
  • Művészeti oktatás
  • DIÁK GALÉRIA 2018. - Kiállítás a jezsuita gimnázium diákjainak alkotásaiból

DIÁK GALÉRIA 2018. - Kiállítás a jezsuita gimnázium diákjainak alkotásaiból

Mindenkit szeretettel várunk június 1-től tanévzárásig a portán, ahol bemutatjuk közel hatvan, művészi tehetséggel megáldott diákunk alkotásainak legjavát - rajzokat, festményeket és maketteket. (Felkészítő tanárok: Kóródy Judit, Majorszki András, Pap Csaba, Vincze Judit). A látogatók megtekinthetik a Herman Ottó Múzeum tértervezési projektjére készült látványterveket és folyamatosan vetíteni fogjuk diákok reklámfilmjeit is, melyeket a múzeum számára készítettek is. A projekt résztvevői 11-12 évfolyamos rajz fakultációsok.(Projekt felelős Vincze Judit.)

Last modified on Friday, 22 June 2018 16:24