Geszti Imre nyári szereplése

A 2017/18-as tanévi népzenei fellépések sorát Geszti Imre zárta. A 8. s osztályba járó Geszti Imre három éve kitartóan, lelkiismeretesen és nagy szeretettel folytatja népi énekes tevékenységét. Akár csak a sport területén, (a MEAFC kadett kosarasa), számos népdaléneklési versenyen ért már el kimagasló eredményeket, és vett részt különböző rendezvényeken, fellépéseken. 2018. június 23-án Bódvarákón lépett színpadra, az edelényi „Császta” együttes néptánccsoportjainak gálaműsorán. A Számadó zenekar kíséretében bodrogközi népdalokat énekelt. Köszönjük Körmöndi Tamás tanár úr, néptánc oktató meghívását! Az énekesek számára (fiúk-lányok egyaránt!) mindig van egy nehezebb időszak, amikor változik a hangjuk. Imi ezen már tavalyelőtt szerencsésen túlesett, és azóta is nagy lelkesedéssel folytatja népdaléneklési tevékenységét. Tanárával, Mislai-Szilasi Ildikóval a reprtoár következő darabjait tervezik.

Last modified on Tuesday, 18 September 2018 09:05