Jezsus táncosok is tovább jutottak a Páván!

Bán Anna, Bán Mária,  Koseczki Szabolcs 5. b, Czégé Emese 7.b és Bak Dávid 7. s osztályos diákjaink a Szinvavölgyi Prücsök Néptáncműhely tagjai. A középdöntőn ismét szurkolhatunk nekik, december 13-án 19:30-kor a Duna TV-n. Akkor majd szavazni is lehet, hogy közönségszavazattal is támogathassuk őket! A Prücskök... 

november 29-én tovább jutott a Fölszállott a páva televíziós népzenei tehetségkutató verseny harmadik, élő adásos elődöntőjén. A versenyt válogatását beküldött KISFILM alapján végezték, majd volt egy TV-s előválogató, és nov 29-én pénteken a Duna-TV-n élő adásban zajlott a nyilvános elődöntő. Így a kis táncosok bejutottak a középdöntőbe. Tanáraik: Lévai Anita és Maródi Attila. Gratulálunk! Anna ITT nyilatkozik.  

Last modified on Monday, 02 December 2019 15:54