Irány a 2. forduló! Czár Anna - vizuális kultúra OKTV

Az idei tanévben Czár Anna, Kondás Réka és Sárkány Egon képviselte gimnáziumunkat a legjelentősebb rajzos versenyen a Vizuális kultúra OKTV-n. Felkészítő tanáruk Vincze Judit véleménye szerint mindhárman kiemelkedően színvonalas pályaművet készítettek. A verseny első fordulójába összesen 325 pályamű érkezett. A nagy létszámú pályázói körből mindössze 60 tanuló jutott tovább második fordulóba, köztük Czár Anna 98%- os eredménnyel, a legjobb 21 pályázó között folytathatja versenyt képzőművészet kategóriában. Az iparművészet kategóriában nevező Kondás Réka alig néhány ponttal marad le a második fordulóról, és Sárkány Egon sem jutott tovább. A vizuális OKTV témája idén a cirkusz volt. Anna festményét, Réka hátizsák tervét és Egon plakátját IDE KATTINTVA nézhetitek meg.

 

Last modified on Wednesday, 05 February 2020 14:56