Vass Virág Fruzsina középdöntős lett a Nemzeti VERSenyen!

Vass Virág Fruzsina 10. C osztályos diákunk tovább jutott a Nemzeti VERSeny középdöntőjébe. Gyönyörű, napfényes karanténi napon mondta el Weöres Sándor Adagio című szép, szerelmes versét. ITT látható Virág versklipje. Majd figyeljétek meg, milyen bravúrosan mondja el, pedig háromszor is benne van, hogy „A csókod festi kékre az eget, szemed szinétől zöldülnek a fák.”  Rekordot döntöttek...

a versmondó versenyre versklipet beküldő diákok, soha ilyen sokan nem neveztek még a Nemzeti Színház és a Magyar Versmondók Egyesületének versmondó és versklip versenyére, mint idén. Ezt jelzi a középdöntőbe biztosan bejutók száma: 2020-ban 128 versmondót juttatott tovább a zsűri az V. Nemzeti VERSeny elődöntőjében, és jóval száz fölött van azok száma is, akik a közönség szavazataiban bízhatnak. Gratulálunk, várjuk a következő versklipet és szurkolunk tovább Vass Virág Fruzsinának.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jezsu/public_html/gimnazium/templates/wt_edu_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 249
Last modified on Tuesday, 23 June 2020 17:29