Hajdu Áron az országos ranglista élén - távolugrás

Hajdu Áron 7. s osztályos tanulónk újra vezeti a korosztályos Távolugró Ranglistát. Hét hónapig tartó verseny nélküli időszakot követően (amely folyamatos, heti 3-4 edzéssel történő felkészüléssel telt) Augusztus 28-án, Albertirsán az Újonc Bajnokságon elért 554 cm-es hatalmas egyéni csúccsal ...

szerezte meg az első helyezést. A Gödöllőn, szeptember 9-én megrendezett Országos Újonc Atlétikai Versenyen rendkívül szeles időben szintén sikerül megszereznie az 1. helyezést 523 cm -es eredménnyel. Köszönet és gratuláció Áronnak és edzőjének, László István tanár úrnak.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jezsu/public_html/gimnazium/templates/wt_edu_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 249
Last modified on Tuesday, 15 September 2020 08:12