Demeter Ambrus aranyérmes tájfutónk - Országos Diákolimpia

Demeter Ambrus 1. helyen ért célba a tájfutó Országos Diákolimpián normáltávon, és 6. helyen a rövidtávú versenyen. Valamennyien, Boldogh Benedek, Demeter Ágoston, Hrotkó Mátyás, Németh Luca, Szűcs Boglárka és Szűcs Kende is szép eredményekkel tértek haza az Országos Diákolimpiáról. Az iskolák pontversenyében gimnáziumunk csapata 14. helyezést ért el. Jezsus tájfutóink Országos Diákolimpiaeredményei:

Rövidtáv:
FIII - Hrotkó Mátyás 14. hely
FIV- Boldogh Benedek 20. hely, Szűcs Kende 39. hely
FV - Demeter Ágoston 18. hely
FV - Demeter Ambrus 6. hely
NV - Szűcs Boglárka 39. hely
Normáltáv:
FIII - Hrotkó Mátyás 40. hely
FIV - Boldogh Benedek 22. hely, Szűcs Kende 24. hely
FV - Demeter Ágoston 23. hely
FVI - Demeter Ambrus 1. hely
NV - Szűcs Boglárka 13. hely
Iskolák pontversenye: 14. hely

Last modified on Tuesday, 12 June 2018 14:17