Judo Olimpiai Reménységek aranyérem - Kriza Anna

Az ifjúsági Olimpiai Reménységek Versenyén (ORV) az MVSC-MVSI sportolója közül Kriza Anna szerepelt a legjobban, súlycsoportjában aranyérmet szerzett. A versenyt szeptember 24-én rendezték meg Pakson. Nem Anna volt az egyetlen, aki öregbítette az MVSI és a Jezsu judosainak hírnevét, Gecsei Dorottya súlycsoportjában második helyezett lett.

Kriza Anna a július eleji szarajevói ifjúsági judo Európa-bajnokságon is szép eredményt ért el, két győztes és két vesztes meccs után végül hetedik lett.
Gratulálunk sportoló diákjainknak és Bartha Ákos és Kikuchi Junna edzőiknek! A This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. email címre várjuk a beszámolókat diákjaink sikereiről!

Last modified on Monday, 15 October 2018 14:55