Boda Márton 7. a osztályos tanulónk Lego robotépítésben is menő

A Navigátorok minden kategóriában bronzérmesek és megkapták a zsüri különdíját is! Csapattagok: Boda, Dobronyi, Mixtay, Pocsay, Papp. A Fisrt Lego League a világ legnagyobb ifjúsági robotversenye, melynek miskolci fordulóját 2019. január 12-én, ...

szombaton rendezték meg. Az Infoklaszter csapata is részt vett a megmérettetésen, ahol mintegy 110 diák és tanár versenyzett, tíz csoportban. A First Lego League Into Orbit 2018/2019-es verseny miskolci regionális fordulójában az Infoklaszter Navigátor csapata négy, (azaz valamennyi) kategóriában bronzérmes lett: robotdesign, csapatmunka, kutatómunka és robotjáték. Ezzel az összetett versenyben is a dobogó III. fokára állhatott fel a csapat. A zsűri különdíját is a Navigátor csapat kapta. A miskolci fordulóban a bírók döntése szerint a legösszeszedettebb és legjobban együttműködő csapat ők voltak. Szívből gratulálunk a csapatnak és mentoruknak.
A Navigátor dream team tagjai:
Boda Márton, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Dobronyi Benedek Márk, Balázs Győző Református Gimnázium
Mixtay Marcell és Pocsay Levente, Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola
Papp Marcell Miklós, Herman Ottó Gimnázium
Felkészítő tanáruk Szabó István.

Last modified on Wednesday, 30 January 2019 09:58