Három diákunk az OKTV döntő előtt

Az Országos Középiskolai Tanulmányi verseny 2. fordulója és a pályamunkák elbírálása után az OKTV országos döntőjébe jutottak az alábbi tanulók: Tóth Mária Gizella 11.B – latin nyelv (Köllő András és Tasnádi Zsuzsanna), Kádár Gellért 12. C – földrajz, dolgozatának címe: Miskolc fejlődésének lehetőségei az ipari parkok tükrében (Udvarhelyiné Hyross Amelita, Simkó Krisztián), Spekker Dorina 11. A – magyar nyelv, dolgozatának címe: A nyelvi illem kérdései egy 21. századi gimnazista szemével (Hutka Józsefné). Szabó Dominik 11. A – történelem, 51. helyezést ért el (Ötvös Lajos) és Kara Gábor 11. B – földrajz, 43. helyezést ért el (Udvarhelyiné Hyross Amelita, Simkó Krisztián) diákoknak az eredményes szerepléshez. Gratulálunk diákjainknak, és köszönjük a felkészítő tanárok munkáját.

Last modified on Monday, 01 April 2019 09:05