• Felvételizőknek
  • Szóbeli felvételi

Értesítjük a Tisztelt Felvételiző Diákokat és Szüleiket, hogy a március 5-6-i felvételit a KIKÜLDÖTT TÁJÉKOZTATÓ LEVÉLben megadott időpontok szerint tartjuk meg. Szeretettel várjuk a felvételizőket és szüleiket március 5-6-án pénteken és szombaton az előre kiküldött időpontban.

Last modified on Thursday, 04 March 2021 13:13

Tisztelt Szülők, Kedves Felvételizők! A nyolcévfolyamos képzésre jelentkezők a szóbeli felvételi vizsgájának időpontja március 5-6. A beosztást IDE KATTINTVA megtekinthetik. Az iskola által kiküldött behívó levélben részletes tájékoztatót kapnak a felvételi lebonyolítási rendjéről.

Kedves Szülők! Kedves Felvételiző Diákok! A szóbeli felvételit iskolánkban 2021. március 5-én és 6-án (péntek-szombat) szervezzük. A jelentkezési határidőt követően - az összesítés alapján - szerdáig, minden jelentkezőt értesítünk a pontos időpontról. A szóbeli felvételi folyamat részletei IDE KATTINTVA olvashatók.

Last modified on Wednesday, 24 February 2021 14:28