Diákolimpiai bajnok lányaink - B33 KOSÁRLABDA

"A" korcsoportos leány B33-as csapatunk másodszor nyerte meg a B33 DECATHLON DIÁKOLIMPIA® bajnokságot. Csapat tagok: 8. Vukicevic Mila; 11. Földi Boglárka; 14. Borbély Blanka; 17. Szemerszki Mária; Felkeszitó: Vukicevic Milen  Az "A" korcsoportos leány B33-as Diákolimpia országos döntője 2019. június 1-jén, Budapesten... 

volt, a városi, megyei és regionális döntők után az egész országból 8 csapat jutott be. Csapatunk hibátlan teljesítménnyel, bravúrosan megvédte a tavalyi első helyezést. Az időjárás különösen a kegyeibe fogadott minket, jó idő, remek hangulat, izgalmas mérkőzések jellemezték a meccseket.

„A” korcsoportos eredmény ( 5-8 osztály; 2004-2007)
LÁNYOK
I. JEZSUITA 1
Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium
II. KŐRÖSI 1
Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Ált. Isk.
III. GROSICS
Újbudai Grosics Gyula Sport Ált. Isk.
III. BERZSENYI A2
Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimn. és Kollégium


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jezsu/public_html/gimnazium/templates/wt_edu_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 249
Last modified on Thursday, 13 June 2019 10:01