Már csak az országos döntő van hátra - kosárlabda IV. kcs.

A csapat tagjai: Földi Boglárka, Vukicevic Mila, Szemerszky Mária, Borbély Blanka, Hegedűs Aténé Kata, Szomszéd Csenge, Arad Eszter, Balajthi Boglárka, Radányi Gyöngyi, Dobi Liliána, Bába Kíra, Poczkodi Zsófia. Felkészítő: Vukicevic Milen. A Diákolimpia országos elődöntőjén I. helyezettként jutott tovább az országos döntőbe

iskolánk IV. korcsoportos leány kosárlabda csapata, az országos elődöntőn, Nyíregyházán 2019. június 3-án. A csapat most is bebizonyította rátermettségét. A döntő 2019. június 21-24. között lesz Egerben. Edzőjük szerint a lányok mindent meg fognak tenni azért, hogy a tavalyi bajnoki címet idén is megvédjék és újra a dobogó legfelső fokára kerüljenek. Gratulálunk lányok! További sikereket!

Eredmények:
Karcagi Nagykun Református Általános Iskola – Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium 10 : 80
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium – Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 70 : 30

A csapat tagjai: Földi Boglárka (8. s), Vukicevic Mila (8. s), Szemerszky Mária (8. s), Borbély Blanka (8. s), Hegedűs Aténé Kata (8. s), Szomszéd Csenge (8. s), Arad Eszter (7. s), Balajthi Boglárka (7. s.), Radányi Gyöngyi (7. a), Dobi Liliána (7. b), Bába Kíra (6. s), Poczkodi Zsófia (6. s).

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jezsu/public_html/gimnazium/templates/wt_edu_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 249
Last modified on Wednesday, 19 June 2019 15:12