Saját (arany!)tollával ékeskedik az Aranytollas Újságíró - Horváth András 10. c

Horváth András 10. c osztályos diákunk lett az Aranytollas diákújságíró Gulyásné Vastag Irén Csiri néni volt igazgatóhelyettesünkkel és leányával, öregdiákunkkal, Gulyás Fruzsival készített mélyinterjújával, mely ITT olvasható. Diákjaink, Horváth András, Agócs Enikő, Ladányi Anna  és Lucák Tibor  ITT olvasható írásaikkal a gimnáziumnak is megszerezték a médiaverseny első helyét. (Mentoruk Hutka Józsefné tanárnő) A SÉTA 2019-20 (Sajtó és Tanulás) országos médiapedagógiai program ...

szakmai zsűrije véleménye alapján a diákok versenyében az alábbi ifjú újságírók küldték be a legjobb írásokat:

1. Horváth András, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium 10. c
2. Kulcsár Székely Gábor, Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium 11. d
3. Serfőző Laura, V. István Katolikus Szakgimnázium és Gimnázium 11. a

Mindhárman részt vehetnek a nyári SÉTA médiatáborban.

Az iskolák versenyében az az iskola lett a győztes, melynek diákjai a legjobb írásokat küldték be, és amelyik a legtöbb lájkot, valamint a legnagyobb aktivitást szerezte a Borsod Online Facebook-oldalán. Itt a következőképpen alakult a verseny:

1. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium
2. Herman Ottó Gimnázium
3. V. István Katolikus Szakgimnázium és Gimnázium

A 150 ezer forintos vásárlási utalványt a Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium nyerte.
Minden iskolának és diáknak gratulálunk, hiszen a versenyt olykor csak egy-egy tized pont döntötte el. A díjkiosztó ünnepséget január első napjaiban tartjuk, melyre meghívást kapnak a SÉTA-programban részt vevő iskolák pedagógusai, a győztes iskola pedagógusa és igazgatója, valamint a 3 első helyezett diákújságíró. A SÉTA-program a második félévben folytatódik, a jelenlegi iskolák ezen is részt vehetnek.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jezsu/public_html/gimnazium/templates/wt_edu_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 249
Last modified on Thursday, 19 December 2019 17:43