Irány az országos elődöntő - tornászaink sikerei a megyei diákolimpián

Mindhárom lány torna csapatunk és egy fiú egyéni versenyzőnk bejutott a torna diákolimpia országos elődöntőjébe. II. korcsoportban Trajcsik Dalma, Hunfalvay Emese, Horváth Krisztina, Palacios Francés Márta, Fazekas Hanna 2., Hronyecz Milán egyéni összetettben 2., Hunfalvay Emese egyéni összetettben 3. IV. korcsoportban Láng Dorka, Mészáros Katalin, Kisely Szonja, Pető Eszter, Czinege Brigitta, Lupkovics Leona 2. VI. korcsoportban Barják Dorottya, Gunda Eszter, Mérai Alexa, Mérai Lili, Feczkó Villő 2. helyezést értek el. Felkészítő tanár: Virosztekné Szakál Ildikó. Gratulálunk a kitartó munka eredményéhez! A megyei torna diákolimpia versenyt 2020. január 10-én rendezték meg.

Last modified on Tuesday, 14 January 2020 14:12